NovinkySme špecialisti na krtkovanie a problémy s vodovodným alebo odpadovým potrubím

24. februára 2024by Baffi

Máme k dispozícii komplexnú a veľmi efektívnu techniku na profesionálne čistenie kanalizácie a odpadov. Disponujeme profesionálnou technikou na všetky druhy potrubí – samozrejmosťou je aj krtkovanie s kamerou – ak by bol závažnejší problém v potrubí.

Krtkovanie a čistenie odpadov a odtokov zvládneme na 100%

Poradíme si so všetkými možnými upchávkami – disponujeme širokospektrálnou technikou a vieme sa prispôsobiť každému kanalizačnému systému. Komplexnosť našich služieb spočíva v poskytovaní všetkých služieb, ktoré súvisia s kvalifikovaným odstránením havárie kanalizácie a vodovodného potrubia.

Najčastejším dôvodom upchatia je napríklad zanesenie potrubia mastnotou z umývania riadu v kombinácii s aerosólom, ktorý ostáva pri používaní čistiacich prostriedkov Ďalej aj používanie vlhčených obrúskov a utierok, ktoré sa v potrubí zachytávajú. V inom prípade nahromadenie iných nánosov sedimentu a tuhých látok hromadiacich sa v odpadovom potrubí.

Krtkujeme: kanalizácie, byty, škôlky, domy seniorov, zdravotnícke zariadenia, ubytovne, reštauračné zariadenia, kaderníctva, kaviarne a pod. Čistíme: WC, kuchynské drezy, vane, sprchové kúty, umývadlá, výlevky, pisoáre, guličky, bytové stupačky, domové prípojky, dažďové zvody, odtokové prípojky.

 • prekrtkovanie upchatého drezu
 • prekrtkovanie upchatého odtoku umývadla
 • krtkovanie odtoku sprchového kúta
 • krtkovanie odtoku vane
 • krtkovanie upchatého WC, záchoda, toalety
 • čistenie odpadu neodtekajúcej pračky
 • čistenie odpadu neodtekajúcej umývačky riadu
 • krtkovanie stúpačiek kanalizácie
 • prepchávanie odtokov – sifónov
 • prepchávanie domových odpadových potrubí

Vysokotlakové čistenie kanalizácie – takzvané krtkovanie vodou, je pre väčšinu ľudí neznámy a nový pojem. Jedná sa o jednu s alternatív čistenia kanalizačného potrubia, keď už bežný strunový čistič nestačí. Vtedy je nutné pristúpiť k invazívnejšej a účinnejšej metóde za pomoci vysokotlakového čističa. Toto špecializované čistiace zariadenie vyvíja vysoký tlak a prietok vody, ktorý sa pomocou tlakovej hadice a čistiacej trysky dostane k miestam upchávky s ktorou si jednoducho poradí.

Primárne všetky naše služby poskytujeme pre klientov v celej Bratislave a okolí:

 • Bratislava, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Nivy, Pošeň, Prievoz, Ostredky, Trávniky, Štrkovec, Vlčie hrdlo, Trnávka, Vrakuňa, Nové Mesto, Ahoj, Jurajov dvor, Koliba, Kramáre, Mierová kolónia, Pasienky, Vinohrady Rača, Pekná cesta, Rendéz, Vajnory, Východné, Žabí Majer, Devín, Devínska Nová Ves, Kramáre, Dúbravka, Karlova Ves, Dlhé diely, Kútiky, Mlynská dolina, Rovnice, Lamač, Záhorská Bystrica, Petržalka, Dvory, Háje, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Rajka, Dunakiliti, Berg, Kittsee, Hainburg

Sme schopní bez problémov poskytovať služby aj do 150 km od Bratislavy.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Služby poskytujeme v celej Bratislave a okolí:

Bratislava, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Nivy, Pošeň, Prievoz, Ostredky, Trávniky, Štrkovec, Vlčie hrdlo, Trnávka, Vrakuňa, Nové Mesto, Ahoj, Jurajov dvor, Koliba, Kramáre, Mierová kolónia, Pasienky, Vinohrady Rača, Pekná cesta, Rendéz, Vajnory, Východné, Žabí Majer, Devín, Devínska Nová Ves, Kramáre, Dúbravka, Karlova Ves, Dlhé diely, Kútiky, Mlynská dolina, Rovnice, Lamač, Záhorská Bystrica, Petržalka, Dvory, Háje, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Rajka, Dunakiliti, Berg, Kittsee, Hainburg